Esame pasiruošę padėti. Skambinkite arba rašykite, būtinai atsakysime į visus klausimus.

Paslaugos

Šeimos gydytojas

Mūsų klinikoje galite apsilankyti pas šeimos gydytoją. Šeimos gydytojas (-a) taip vadinamas ne be reikalo, juk šios specializacijos gydytojas rūpinasi tiek vaikų, tiek suaugusiųjų sveikata ir kartais prižiūri net kelias šeimos kartas. Ilgalaikis bendravimas su vienu šeimos gydytoju turi didelių privalumų. Žinodamas šeimoje paveldimas ligas, gydytojas stengiasi pritaikyti tinkamas profilaktines priemones ir užkirsti kelią paveldimiems negalavimams.

Pacientai susitinka su šeimos gydytoju pirmiausiai. Jis tikslingai paskiria tyrimus ir prireikus nukreipia pas specialistą.

Otorinolaringologija

Šios srities specialistai gydo nosies, ausų, ryklės, gerklų ir balso stygų ligas. Pastaruoju metu žmones vis dažniau kankina sinusitai, ausų uždegimai, ryklės uždegimai, anginos bei alerginiai rinitai. Šios ligos paūmėja rudenį ir pavasarį. Susirgimus būtina gydyti, nes ligos gali įsisenėti ir komplikuotis. Jei užsitęsė sloga ar gerklės skausmas, nedelskite pasikonsultuoti su otorinolaringologu.

Ginekologija

Ginekologija - moters lytinių organų ligų diagnostika, gydymas ir profilaktika. Ši medicinos sritis yra glaudžiai susijusi su akušerija, t.y. nėštumu ir gimdymu, todėl šios specializacijos gydytojai vadinami akušeriais-ginekologais. Ginekologai tiria uždegimines, onkologines ir su nevaisingumu susijusias ligas, daug dėmesio skiria krūtims ir įtardami krūtų ligą nukreipia pacientes pas gydytojus mamologus.

Akušeriai-ginekologai seka nėštumo eigą, stebi vaisiaus vystymąsi ir daro viską, kad moteris sklandžiai pagimdytų.

Kiekviena moteris, net ir neturinti nusiskundimų, būtinai turi kartą per metus apsilankyti pas ginekologą, kuris atliks apžiūrą, ultragarsu ištirs mažojo dubens organus, atliks onkocitologinį tyrimą ir dėl uždegiminių ligų ištirs gimdos kaklelio tepinėlį. Profilaktinė ginekologinė apžiūra ir tyrimai yra labai svarbūs užkertant kelią sunkioms ginekologinėms ligoms, kurios gali turėti negrįžtamų pasekmių moters sveikatai ir vaisingumui.

Urologija

Jei jaučiate skausmą pilvo apačioje, juosmenyje, sutriko šlapinimasis ar lytinė funkcija, jums reikėtų kreiptis į gydytoją urologą. Urologinių infekcijų sukėlėjai gali būti įvairūs: bakterijos, virusai, grybelis, todėl norėdamas išsiaiškinti tikslią negalavimo priežastį gydytojas skiria kraujo, šlapimo bakteriologinius ir imunofertinius tyrimus, prostatos sekreto tyrimus, inkstų bei šlapimo takų echoskopiją arba rentgenologinį tyrimą. 

Pastaruoju metu daugėja prostatos vėžio susirgimų, todėl visiems vyrams, perkopusiems keturiasdešimtmetį, būtina bent kartą per metus profilaktiškai apsilankyti pas urologą. Jei šeimoje kas nors jau sirgo šia liga, profilaktiškai turėtų tikrintis ir jaunesni vyrai. Urologas atliks prostatos ir inkstų ultragarsinį tyrimą bei PAS tyrimą.

Atminkite, kuo anksčiau diagnozuojami šlapimo takų bei prostatos navikai, tuo efektyvesnis bus šios ligos gydymas.

Dermatovenerologija

Dermatovenerologai diagnozuoja ir gydo lytiškai plintančias ligas. Dermatologija, kaip atskira medicinos sritis apima odos, plaukų ir nagų ligų diagnostiką, gydymą bei profilaktiką.

Gydytojai dermatologai padeda kovoti su virusinėmis infekcijomis, alerginėmis odos ligomis, egzemomis, dilgėline, žvyneline, įvairiais dermatitais, sklerodemijomis ir kitomis odos ligomis. Šie susirgimai dažnai pacientams kelia ne tik fizinį, bet ir estetinį diskomfortą, tačiau pritaikius reikiamą gydymą išnyksta. Odos ligų simptomams palengvinti galima įsigyti nemažai preparatų be recepto, tačiau nerekomenduojame gydytis nepasitarus su specialistu.

Neurologija

Žmogaus nervų sistema reguliuoja kraujo bei medžiagų apykaitą ,visų organų, raumenų, kraujagyslių, liaukų veiklą, palaiko organizmo ryšį su aplinka ir kitas gyvybiškai svarbias funkcijas. Centrinę nervų sistemą sudaro nugaros ir galvos smegenys, periferinę – nervinės skaidulos, susijungiančios į nervus, bei vegetacinė nervų sistema.

Būtent dėl nervų sistemos sudėtingumo gydytojų neurologų tiriamų ir gydomų ligų spektras yra labai platus. Tai ir galvos smegenų kraujotakos, degeneraciniai sutrikimai, uždegimai, gerybiniai ir piktybiniai smegenų ir periferinės sistemos tumorai, epilepsija, išsėtinė sklerozė, nervų sužalojimai, galvos skausmai, miego sutrikimai ir dar daug kitų ligų.

Smegenų veiklos ir nervų ligų diagnostika yra sudėtinga, todėl tik pasitarę su gydytoju neurologu būsite nukreipti reikiamiems tyrimams, sužinosite tikslią diagnozę ir galėsite gydyti ligą.